OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.11.2020 r.

1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny o bohaterach walczących o wolną Polskę. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. W środę 11 listopada – 102 -rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.00 i na Barnkowie o g.16.30, będziemy modlili się za nasza Umiłowaną Ojczyznę, za wszystkich, którzy oddali życie abyśmy mogli dzisiaj żyć w wolnym kraju. Sukces był wielkim darem od Boga i dziełem wybitnych Polaków. Zapraszam do modlitwy za Ojczyznę.
3. Bóg zapłać za pobożny i liczny udział w czuwaniu całodobowym przed Najświętszym Sakramentem zw. „Ogrójec”, za udział w I rocznicy Chojeńskiego Męskiego Różańca i za włączenie się w Różaniec do granic Nieba w naszej parafii. Dzisiaj już 8 dzień modlitwy o godz. 20.30. Zapraszam.
4. Dzisiaj tzw. Taca remontowa, przeznaczona na prowadzone w parafii prace remontowe i upiększające naszą parafialną świątynię. Bóg zapłać za dar serca wszystkim, którzy troszczą się o upiększenie terenu i naszej świątyni.
5. Modlitwa wypominkowa codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zakończona Mszą św. o godz. 18.00 w intencji powierzonych w wypominkach danego dnia zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych kochanych zmarłych cierpiących w czyśćcu.
6. WYPOMINKI. Kartki na wypominki możemy wziąć ze stolika lub w zakrystii. Wypominki miesięczne / listopadowe/ i roczne, które będziemy modlili się przez cały rok w II niedzielę miesiąca. W wypominkach listopadowych proszę wpisać dzień tygodnia /od poniedziałku do piątku/, na których będziemy chcieli być i modlić się za swoich zmarłych. W wypominkach rocznych wpisujemy godzinę Mszy św. niedzielnej, na którą najczęściej przychodzimy. Wypominki miesięczne dowolna ofiara, a wypominki roczne 100 zł. z napisem „roczne” Wypominki proszę składać na tacę bądź w zakrystii.
7. Zgodnie z dekretem papieża Franciszka, ze względu na epidemię, przez cały miesiąc listopad w 8 dowolnych dni możemy uzyskać odpust zupełny za naszych zmarłych.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę nowych ocieplanych antypoślizgowych siedzisk na ławki w kolorze bordo, spód ekoskóra do naszego parafialnego kościoła, abyśmy mogli jak najszybciej zapłacić wykonawcy. Cena całości 3570 zł.. Bóg zapłać
9. Codziennie po Mszy św. wieczornej w naszym kościele parafialnym będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do godz. 20.00 a w piątki do 21.00. Będziemy przepraszać Boga za wszelkie profanację i prosić, aby chronił nas, nasze rodziny i nasze miasto od wszelkiej zarazy, głodu, ognia, wojny i wszelkich kataklizmów w tym trudnym czasie. W czasie adoracji od godz. 19.30 wspólny różaniec i okazja do spowiedzi św. a w piątki od 20.30 różaniec. zapraszamy do wspólnej modlitwy.
10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i wykoszenie terenu kościelnego na niedzielę nowożeńcom i ich rodzinie a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Warszawskiej.
Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak