OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. W każdą środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
3. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Do godz. 20.00 czuwanie prowadzi grupa intronizacyjna Chrystusa Króla jako dziękczynienie za intronizację naszego miasta a później chór. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia i wieczności przed Panem Jezusem.
4. W ramach ewangelizacji parafii, po każdej Mszy świętej możemy wziąć fragment Pisma Świętego i czasopismo „Dobre Nowiny”.
5. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy błogosławieństwa Boga i opieki Matki Bożej.
6. Dziękuje tym rodziną, które złożyły już swoje ofiary na AWSD w Szczecinie. Seminarium utrzymuje się z dowolnych ofiar wiernych naszej Diecezji. Bóg zapłać za dar serca w imieniu kleryków i ks. Rektora.
7. Przypominamy wszystkim parafianom, że aby być ojcem czy matką chrzestną trzeba być w łączności z Kościołem katolickim oraz wierzącym i praktykującym katolikiem, czyli uczęszczać na niedzielną Mszę św. w swojej parafii. Przygotowanie do sakramentów odbywa się nie w szkole ale parafii zamieszkania.
8. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego, owocnego i bożego wypoczynku podczas Ferii zimowych. Pamiętajmy i niedzielnej Mszy św.
9. Dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie pomagają przy naszej parafii. Niech im Dobry Bóg w życiu błogosławi.
10. Biuro parafialne czynne we wtorki i czwartki od g. 16.00 – 17.00.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Słonecznej parzyste a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Słonecznej nieparzyste.
Proboszcz
Ks. Mariusz Matuszak