OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Wielkiego Postu – 7.04.2019 r.

1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 18.00. Zapraszam do przebywania w obecności Jezusa – Żywego Boga.
3. W każdą środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę przygotowującą naszą parafię i całe miasto do intronizacji Chrystusa Króla. Zapraszam do modlitwy.
4. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona w naszym kościele parafialnym Msza św. dla całej Chojny a po Mszy wyruszy droga Krzyżowa ulicami miasta do Kościoła św. Trójcy. Zapraszamy do modlitwy i manifestacji naszej wiary.
5. Ze względu na drogę krzyżową ulicami miasta w ten piątek nie będzie wieczornej Adoracji.
6. Nabożeństwa wielkopostne: w piątek o godz. 18.30 droga krzyżowa ulicami miasta, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszam wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy. Po drodze krzyżowej i Gorzkich Żalach zbieramy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
7. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa. Poświęcenie palm na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy na wszystkich Mszach św.. Rozpoczynamy Wielki Tydzień.
8. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych i taca remontowa przeznaczona na prowadzone prace w ogrodzie różańcowym. Bóg zapłać za dar serca.
9. Rozpoczęła się peregrynacja Obrazu Chrystusa Króla do naszych rodzin i oddanie swojej rodziny i każdego z nas pod panowanie Chrystusa Króla i jego prawa miłości. Proszę o zapisywanie rodzin do peregrynacji obrazu.
10. W sobotę na godz. 14.00 zapraszam na zbiórkę wszystkich ministrantów i młodzież chcącą czytać Mękę Pańską na Niedzielę Palmową i podczas Triduum Paschalnego.
11. Po wszystkich mszach św. możemy nabywać świece Caritas w cenie 5, 12 i 15 zł.
12. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Jagiellońskiej a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Ogrodowa i Polna .

Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak