Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 7.01.2018 r.

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, odnowiliśmy przyrzeczenia chrzcielne, abyśmy w tym roku pogłębili swoją przyjaźń z Panem Jezusem przygotowując się do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
2. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 18.00. Zapraszamy do modlitwy w ciszy.
3. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
4. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym roku, swoimi ofiarami i pracą wspierali inicjatywy przy naszym kościele parafialnym i terenie parafialnym. Niech dobry Bóg im w życiu błogosławi i darzy zdrowiem na Nowy Rok.
5. Dziękuje w imieniu kleryków i ks. Rektora tym rodzinom, które złożyły już ofiarę na utrzymanie i wykształcenie kleryków naszego AWSD w Szczecinie.
6. W tygodniu Msza św. o godz. 15.30 w intencji rodzin odwiedzanych po kolędzie danego dnia. Po Mszy św. kolęda.
7. Po kolędzie możemy zapisywać intencje mszalne na nowy rok.
8. W tym tygodniu dalszy ciąg kolędy zw. wizytę duszpasterską po Mszy św. od godz. 16.00. Zadbajmy, aby w miarę możliwości cała rodzina mogła uczestniczyć w tym szczególny wydarzeniu, kiedy Boża Dziecina przez posługę kapłana wnosi do naszych domów błogosławieństwo Boga na nowy rok.
9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask bożych.
10. Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania przypominamy o obowiązku niedzielnej Mszy św. i comiesięcznej spowiedzi oraz że przygotowanie do sakramentów odbywa się tylko w parafii zamieszkania a nie w szkole…!!!!!!!!!!!!!!
11. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych i taca remontowa na prowadzone w parafii prace remontowe.
12. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedziele mieszkańcom ul. Słonecznej a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Witosa.

Proboszcz
Ks. Mariusz Matuszak