OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (9.04.2023)

 

     OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
9.04.2023

„ Alleluja, Jezus  żyje !!!” Ten radosny śpiew Kościoła oznajmia światu radosną  nowinę, że Chrystus zmartwychwstał. Śmierć i grzech zostały pokonane. Niech nasze serca napełni nadzieja i pokój od Chrystusa Zmartwychwstałego. Dążmy do tego co w górze, nie do tego co na ziemi. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzę miłości, radości i pokoju serca na każdy dzień zmierzania do domu Ojca.

 1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
 2. Bóg zapłać tym, którzy pomogli w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Bożego, za ofiary na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu. Dziękuję za udział w rekolekcjach wielkopostnych, w Triduum Paschalnym i za przygotowanie ogniska na Wielką Sobotę i orszaku procesyjnego na rezurekcję. Dziękuję za prowadzone rozważania Drogi krzyżowe oraz organistce za śpiewy podczas Triduum Paschalnego i Służbie liturgicznej ołtarza za upiększenie liturgii.
 3. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych, Msze św. jak w niedzielę. Jak co roku zbieramy ofiary na KUL i Wydział teologiczny US.
 4. Bóg zapłać tym rodzinom, które swoimi ofiarami wspierają prace upiększające w naszym Sanktuarium Chrystusa Króla.
 5. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli Miłosierdzia świętujemy oktawę Wielkiej Nocy.
 6. W każdą środę od godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.    
 7. W przyszłą niedzielę zw. Białą obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Wystawione będą naszej parafii relikwie bł. ks. Michała Sopoćki, którymi będziemy pobłogosławieni i oddamy im cześć przez ucałowanie. Będziemy Bożemu miłosierdziu powierzali nasze rodziny.
 8. W II piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Uzdrowienia oraz egzorcyzmowanie wody, soli i oleju i adoracja w ciszy do godz. 20.30. Od godz. 20.30 zapraszamy na wspólny różaniec zadość czyniący za grzechy świat z prośbą o przemianę i pokój dla świata.
 9. Codziennie od Wielkiego Piątku do Niedzieli Miłosierdzia po Mszy wieczornej Nowenna do Miłosierdzia Bożego wołając o pokój dla świata.
 10. Proszę o składanie ofiar do skarbony przy wyjściu z kościoła na ogrzewanie naszego parafialnego kościoła. Bóg zapłać za każdy dar serca.
 11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła na Święta Zmartwychwstania a o posprzątanie na Niedzielę Miłosierdzia proszę mieszkańców ul. Owocowej 2 – 20.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Marco Bebawe  zam. w Chojnie ul. Słowiańska 15 ma zamiar zawrzeć  sakramentalny związek małżeński z Darią Aleksandrą Łuksza zam. w Chojnie ul. Słowiańska 15

Sebastian Dobrowolski zam. Myśliborzu ul. Sezamkowa 6 ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Martą Żółkiewicz zam. w Myśliborzu u. Sezamkowa.

 

                                                                                        Kustosz Sanktuarium

                                                                                        Ks. Prob. mgr lic. Mariusz Matuszak