OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVI Niedziela Zwykła (26.09.2021)

 

     OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVI Niedziela Zwykła
 26.09.2021

 1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny.
 2. Za tydzień Niedziela Adoracyjna.
 3. Dzieci klas I, II i III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00. Rodziców proszę o zapisywanie dzieci do I Komunii św. a młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. o godz. 10.30.
 4. Codziennie przed Mszą o godz. 7.00 odsłaniany będzie przy intradzie królewskiej Obraz Chrystusa Króla Polski i zamykany po Mszy o godz. 18.30 a w piątek po 21.00 Zapraszam do wspólnej modlitwy przed obrazem Chrystusa Króla.
 5. Obraz Chrystusa Króla Polski został w naszym Sanktuarium wystawiony do kultu publicznego w specjalnym ołtarzu, aby na granicy polsko-niemieckiej chronił, czuwał i królował nad całą Polską i Polakami na całym świecie. Zachęcam do modlitwy.    
 6. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie duszy i ciała. nabożeństwo do Chrystusa Króla za naszą Ojczyznę i wszystkich Polaków na świecie a następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do godz. 20.30. Od godz. 20.30 zapraszamy na wspólny różaniec zadość czyniący za grzechy świat z prośbą o przemianę i pokój dla tego świata oraz w intencjach z całego świata przed obrazem Chrystusa Króla i okazja do spowiedzi św.. O 21.00 zakończenie czuwania błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim do MB Królowej Polski.          
 7. Do środy po Mszy św. wieczornej Nowenna do św. Michała Archanioła, aby chronił ten świat i nas. Jest to przygotowanie do II Rocznicy Intronizacji Chrystusa Króla w naszym mieście, która rozpocznie się w sobotę 2 października wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 – godzina Miłosierdzia, 17.15 Różaniec święty a po nim o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna podczas, której ponownie oddamy nas, nasze rodziny i całe nasze miasto Chrystusowi Królowi. Akt osobistego zawierzenia do nabycia w zakrystii.
 8. W środę 29.09. obchodzimy święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 9. Nabożeństwa różańcowe codziennie od piątku o godz. 17.30 a po nim Msza św..
 • W czwartek zapraszam na „OGRÓJEC” – całodobowe czuwanie przed Najświętszym Sakramentem od czwartku po Mszy wieczornej do I piątku do godz. 18.00. Jest to odpowiedź na słowa Pana Jezusa skierowane do Apostołów: „Jednej godziny nie mogliście czuwać ?” Proszę o zapisywanie na liście adoracyjnej pod chórem swojego imienia i nazwiska na dana godzinę w dzień czy w nocy .
 • W I piątek miesiąca od godz. 8.00 odwiedziny chorych w domach z Najświętszym Sakramentem. Od 17.30 okazja do spowiedzi I – piątkowej. Nabożeństwo ku czci NSPJ po Mszy św. wieczornej.
 • W I sobotę miesiąca o godz. 11:40 nabożeństwo do św. Michała archanioła a 12.00 Msza św. dla Chojeńskiego Męskiego Różańca a po niej męski różaniec mężczyzn ulicami naszego miasta. Zapraszamy mężczyzn i chłopców.
 • Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Łuczniczej. Pamiętajmy zawsze o świeżych kwiatach do naszego Sanktuarium.

Kustosz Sanktuarium

                                                                                   Ks. Prob. mgr lic. Mariusz Matuszak