Nowenna do Boga Trójjedynego za przyczyną Anioła Stróża Polski

„Wieczorem mówicie będzie piękna pogoda, bo niebo się czerwienie, rano zaś: Dziś burza, bo niebo się czerwieni i jest zasępione. Wygląd nieba umiecie rozpoznać, a znaków czasu nie potraficie?” – MT 16,2-3
W najbliższą sobotę tj. 18.09 nasza grupa Męskiego Różańca z Chojny rozpocznie 9-cio miesięczną nowennę do Boga Trójjedynego za wstawiennictwem Anioła Stróża Polski.
Nowenna odmawiana będzie zawsze w III soboty miesiąca o godzinie 17:30, począwszy od września a zakończywszy w maju. Intencją tej modlitwy będzie prośba o wstawiennictwo Anioła Stróża Polski przed tronem Bożym, by za jego wstawiennictwem Bóg Wszechmogący obdarzył Nas (Polaków) niezbędnymi łaskami potrzebnymi do pokonania sił ciemności na polskiej ziemi, w tym o łaskę jedności i światła prawdy dla rodaków, którzy żyją w kłamstwie i duchowej ślepocie na wypełniające się znaki czasu.
Pamiętajmy według proroctw wielu świętych i błogosławionych ludzi kościoła (nie tylko Polaków) Polska ma być przewodniczką narodów, która da zbolałej, uciemiężonej, zniewolonej przez kłamstwo, zrujnowanej moralnie i zniszczonej fizycznie na skutek wojen i kataklizmów Europie i całemu Światu wzór do naśladowania….
Prawo ludzkie oparte na prawie Bożym. Jeśli Bóg będzie na 1 miejscu to wszystkie inne będzie na swoim miejscu, ale zanim to nadejdzie, wpierw przejdziemy biblijny Wielki Ucisk, w którego przededniu jesteśmy.
Bracia i Siostry serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą modlitewną inicjatywę, tylko raz w miesiącu…. a wszystko po to by „Iskra” wyszła z Polski. Bez bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i potrzebnych łask dla każdego z nas, nie będzie to możliwe, dlatego prośmy o Boże miłosierdzie i pomoc w wypełnieniu się woli bożej względem naszej Ojczyzny.
„Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.” (Dz. 1732)
Zanim jednak będziemy innych przygotowywać, najpierw siebie przygotujmy.