OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Zwykła (07.02.2021)

 

     OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

        V Niedziela Zwykła

07.02.2021

 

 1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
 2. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej rodzinnej modlitwy za rodziny naszej parafii.
 3. W czwartek 11.02 przypada Światowy Dzień Chorego – MB z Lourdes. Msza św. z namaszczeniem chorych o godz. 18.00. Proszę o przywiezienie chorych i starców z całej parafii. Będziemy prosili o zdrowie ciała i duszy przez wstawiennictwo MB z Lourdes. Proszę przynieść mały kieliszek, będzie można otrzymać łyk wody z cudownego źródełka z Lourdes.
 4. Za tydzień II niedziela miesiąca, po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych oraz taca remontowa przeznaczona na prowadzone prace remontowe i upiększanie naszej świątyni.
 5. W środę na godzinę 18.00 na Msze i spotkanie formacyjne zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
 6. W każdą środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
 7. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Po Mszy św. adoracje prowadzi grupa intronizacyjna NSPJ a o godz. 20.30 zapraszamy na wspólny różaniec zadośćczyniący za grzechy świat z prośbą o przemianę i pokój dla tego świata.
 8. Proszę o składanie ofiar do skarbony przy wyjściu z kościoła na ogrzewanie naszego parafialnego kościoła. Bóg zapłać za każdy dar serca.
 9. Dziękuję firmie p. Dariusza Josika, która dokonała ocieplenia stropu całego naszego parafialnego kościoła / prezbiterium, nawy głównej i chóru / wełną skalną o grubości 25 cm /ponad 270 m2/. Dziękuję tym rodziną, które złożyły już swoje ofiary na ocieplenie stropu naszego kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
 • Dziękuje tym rodziną, które złożyły już swoje ofiary na AWSD w Szczecinie. Seminarium utrzymuje się z dowolnych ofiar wiernych naszej Diecezji. Bóg zapłać.
 • Przypominamy wszystkim parafianom, że aby być ojcem czy matką chrzestną trzeba być w łączności z Kościołem katolickim oraz wierzącym i praktykującym katolikiem, czyli uczęszczać na niedzielną Mszę św. w swojej parafii.
 • W ramach ewangelizacji parafii, po każdej Mszy świętej możemy przy wyjściu wziąć fragment Pisma Świętego i czasopismo „Dobre Nowiny”.
 • Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Łuczniczej a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Willowej.

 

 

     Proboszcz

                                                                                             Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak