OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela Chrztu Pańskiego (10.01.2021)

     OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

        Niedziela Chrztu Pańskiego

 10.01.2021

 

 1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, odnawiamy przyrzeczenia chrzcielne, abyśmy w tym roku jeszcze bardziej pogłębili swoją przyjaźń z Panem Jezusem i modlimy się za naszych rodziców i rodziców chrzestnych. Na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 2. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
 3. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym roku, swoimi ofiarami i pracą wspierali inicjatywy przy naszym kościele parafialnym i terenie parafialnym.  Niech dobry Bóg im w życiu błogosławi i darzy zdrowiem na Nowy Rok. 
 4. Dziękuje w imieniu kleryków i ks. Rektora tym rodzinom, które złożyły już ofiarę na utrzymanie i wykształcenie kleryków naszego AWSD.
 5. Dziękuję bardzo za zrobienie nowej drogi wjazdowej do plebanii firmie Dan-con Daniela Błażkiewicza z Lisiego Pola. Bóg zapłać.
 6. W zakrystii i na plebanii możemy zapisywać intencje mszalne na nowy rok 2021.
 7. Odwiedziny duszpasterskie zw. Kolędą ze względu na obostrzenia sanitarne rozpoczniemy w naszej parafii po 17 stycznia 2021r. Zadbajmy, aby w miarę możliwości cała rodzina była na tym ważnym wydarzeniu, podczas którego Pan Bóg przez posługę kapłana wnosi błogosławieństwo do naszego domu i rodziny, aby Bóg chronił nas od chorób i wszelkiej zarazy w tym trudnym czasie jako Pan Życia. Plan kolędy za tydzień.
 8. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. O godz. 20.30 zapraszam na wspólny różaniec w intencji naszej parafii jako dziękczynienie za podniesienie naszej świątyni do godności Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. Proszę o składanie ofiar do skarbony przy wyjściu z kościoła na ogrzewanie naszego parafialnego kościoła. Bóg zapłać za każdy dar serca.
 • Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych. Taca remontowa przeznaczona na prowadzone przy parafii prace remontowe i upiększające a szczególnie na ocieplenie stropu naszego kościoła.
 • Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedziele Chrztu Pańskiego a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Owocowej 22 – 64.

                                                                                      Proboszcz

                                                                                  Ks. Mgr lic. Mariusz Matuszak