OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020 r.

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny.
2. Za tydzień Niedziela Adoracyjna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00 do godz.
3. We wtorek o godz. 18.00 uroczysta Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o katechetycznego. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
4. W każdą środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św. Proszę przez cały tydzień o przynoszenie karteczek z prośbami i podziękowaniami do MB.
5. Na prośbę Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi od I czwartek miesiąca września 2019 rozpoczęliśmy spotkania grupy modlitewnej „OGRÓJEC”, która będzie prowadziła całodobowe czuwanie przed Najświętszym Sakramentem od I czwartku po Mszy wieczornej do I piątku do godz. 18.00. Jest to odpowiedź na słowa Pana Jezusa skierowane do Apostołów: „Jednej godziny nie mogliście czuwać ?” Proszę o zapisywanie na liście adoracyjnej swojego imienia i nazwiska na dana godzinę w dzień czy w nocy .
6. W I piątek miwsiąca od godz. 8.00 odwiedziny chorych w domach z Najświętszym Sakramentem. Od 17.30 okazja do spowiedzi I – piątkowej. Nabożeństwo ku czci NSPJ po Mszy św. wieczornej.
7. W I sobotę miesiąca o godz. 12.00 Msza św. dla Chojeńskiego Męskiego Różańca a po niej męski różaniec mężczyzn ulicami naszego miasta. Na zakończenie wspólne spotkanie przy herbacie w salce parafialnej. Zapraszamy mężczyzn i chłopców. Wieczorem Msza św. o godz. 18.00 i nabożeństwo I sobót miesiąca zadośćczyniące za grzechy świata i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
8. Codziennie po Mszy św. wieczornej w naszym kościele będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, jedna część różańca świętego a później adoracja w ciszy do godz. 20.00. Będziemy przepraszać za wszelkie profanację i prosić Boga, aby chronił nas, nasze rodziny i nasze miasto od zarazy, suszy, głodu, ognia, wojny i wszelkich kataklizmów. A w każdy piątek do godz. 21.00. W czasie adoracji w piątek od godz. 20.30 różaniec św. za nasze rodziny i okazja do spowiedzi. Zapraszam do modlitwy i nawrócenia.
9. W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla pierwszoklasistów a po Mszy odbędzie się spotkanie dla uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii oraz ich rodziców. Zapisy dzieci do Komunii.
10. W sobotę 12 września o godz. 7.00 wyruszy nasza piesza pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Siekierkach. Zapraszamy. Plakat.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu w koło kościoła na niedzielę oraz ofiarowane kwiaty mieszkańcom ul. Słowiańskiej a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Kolejowej.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Antoniewicz Wojciech zam. w Chojnie ma zamiar zawrzeć sakrament małżeństwa z Kałduńską Justyną zam. w Gądnie.
Proboszcz
Ks. Mgr lic. Mariusz Matuszak