OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Dobra Nowina.
2. Dziękuję wszystkim troszczącym się i pomagającym w tym tygodniu w naszej parafii, za ofiarowany czas a szczególnie za pomoc w ogrodzie i na plebanii.
3. Dziękuję za liczny i pobożny udział w nabożeństwie fatimskim oraz udekorowanie kościoła na Uroczystość MB Zielnej.
4. Dzieciom i młodzieży życzę dobrego i bożego wypoczynku w okresie wakacyjnym. Wychowujmy dzieci, aby pamiętały o modlitwie i niedzielnej Mszy św. podczas wakacji .
5. Codziennie po Mszy św. wieczornej w naszym kościele będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30 i rozważymy część różańca świętego. Będziemy prosić Boga, aby chronił nas, nasze rodziny i nasze miasto od zarazy, suszy, głodu, ognia, wojny i wszelkich kataklizmów. A w każdy piątek do godz. 21.00. W czasie adoracji w piątek od godz. 20.15 różaniec św. za nasze rodziny i okazja do spowiedzi. Zapraszam do modlitwy i nawrócenia.
6. Biuro parafialne czynne we wtorki i czwartki od 16.00 – 17.00.
7. Wszystkim parafianom i miłym gościom przebywającym w naszej parafii życzę miłego i owocnego wypoczynku, nabrania sił do dalszej pracy.
8. Dziękuję za składane ofiary na zamontowane nowe ogrzewanie w naszym kościele. Bóg zapłać za dar serca.
9. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbieramy do puszki ofiary na KUL i Wydział Teologiczny US. Bóg zapłać za dar serc.
10. Dziękuję mieszkańcom Barnkowa za złożone ofiary a firmie ATS za pomalowanie wnętrza kościoła na Barnkowie. Niech Dobry Bóg wam błogosławi.
11. W przyszłą niedzielę będziemy zbierali ofiary na Caritas dla poszkodowanych ostatnio w wybuchu w Bejrucie.
12. Rozpoczęliśmy sierpień – Miesiąc Trzeźwości Narodu Polskiego. Pamiętajmy o modlitwie za uzależnionych od alkoholu i ich rodziny.
13. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Wyzwolenia i Czcibora a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Żółkiewskiego. Pamiętajmy o świeżych kwiatach do kościoła na niedzielę.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Michał Miler zam. w Chojnie ul. Owocowa 11A ma zamiar zawrzeć sakrament
małżeństwa z Sakowską Zuzanną zam. w Chojnie ul. Słoneczna 4a.
Mateusz Rajfur zam. w Chojnie ma zamiar zawrzeć sakrament małżeństwa z
Katarzyną Pituch zam. w Chojnie ul. Malarska 24.

Proboszcz

Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak