OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Zwykła – Święto Ofiarowania Pańskiego – 02.02.2020 r.

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godz. 13.00 do 18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy za nasze rodziny i całą parafię.
2. Witamy dzisiaj w naszej parafii Romana Kempińskiego, Romcia Tomcia, który daje świadectwo swojej wiary i twórczości opartej na Biblii.
3. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
4. W przyszłą II niedzielę miesiąca po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych oraz taca remontowa przeznaczona na prowadzone prace remontowe i upiększanie naszej świątyni.
5. Dzisiaj po wszystkich mszach św. zbieramy do puszki ofiary na zakony klauzurowe, które modlą się codziennie za nas . Bóg zapłać za dar serca.
6. W każdą środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
7. W I czwartek miesiąca 6 lutego po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy całodobowe czuwania modlitewne przed Najświętszym Sakramentem zw. „OGRÓJEC” o odrodzenie żywej wiary w naszych rodzinach i całym mieście. Jest to odpowiedź na słowa Pana Jezusa skierowane do Apostołów: „ Jednej godziny nie mogliście czuwać ? Proszę o zapisywanie na liście adoracyjnej swojego imienia i nazwiska. Lista jest pod chórem.
8. Odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem w piątek od godz. 8.00 a od 17.30 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.
9. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Do godz. 20.00 czuwanie prowadzi grupa intronizacyjna Chrystusa Króla jako dziękczynienie za intronizację naszego miasta a później chór.
10. Dziękuje tym rodziną, które złożyły już swoje ofiary na AWSD w Szczecinie. Seminarium utrzymuje się z dowolnych ofiar wiernych naszej Diecezji. Bóg zapłać za dar serca w imieniu kleryków i ks. Rektora.
11. We wtorek na godz. 18.00 zapraszamy na Msze i spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
12. W środę o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców.
13. W ramach ewangelizacji parafii, po każdej Mszy świętej możemy przy wyjściu wziąć fragment Pisma Świętego i czasopismo „Dobre Nowiny”.
14. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Gdańskiej a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Warszawska.

Proboszcz
Ks. Mgr lic. Mariusz Matuszak