OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Zwykła – 26.01.2020 r.

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 21.00 zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Do godz. 20.00 czuwanie prowadzi grupa intronizacyjna Chrystusa Króla jako dziękczynienie za intronizację naszego miasta a później chór.
3. W I sobotę miesiąca 1 lutego o godz. 12.00 Msza św. i po niej Różaniec Męski ulicami Chojny. Zapraszam chłopców i mężczyzn naszego miasta i okolic do wspólnej modlitwy. O godz. 17.30 Nabożeństwo I Sobót miesiąca do Niepokalanego Serca Maryi a po Mszy o 18.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i Różańca Rodziców modlących się w intencji swoich dzieci.
4. W naszej parafii, w czasie ogłoszeń roznoszone są karteczki z fragmentem Pisma Świętego, aby lepiej poznać Boga i żyć Jego nauką.
5. Przypominamy wszystkim parafianom, że aby być ojcem czy matką chrzestną trzeba być w łączności z Kościołem katolickim oraz wierzącym i praktykującym katolikiem, czyli uczęszczać na niedzielną Mszę św. w swojej parafii.
6. Dziękuję za piękne przygotowanie domów, stołów i całej rodziny podczas wizyty kolędowej. Dziękują za bardzo życzliwe przyjęcie i wspólną modlitwę całej rodziny o błogosławieństwo na nowy rok. Niech Dobry Bóg błogosławi i chroni od zła te wszystkie rodziny, które otworzyły swoje serca i drzwi swoich mieszkań dla Boga. Bóg zapłać założone ofiary na potrzeby diecezji i parafii.
7. W przyszłą niedzielę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego zw. u nas MB Gromnicznej. Na wszystkich Mszach św. poświecenie gromnic, aby strzegły naszych rodzin i domostw. Niedziela Adoracyjna. Wystawienie po Mszy św. o godz. 12.00 do 18.00. Po wszystkich mszach św. zbieramy do puszki ofiary na utrzymanie zakonów klauzurowych, które codziennie modlą się za nas.
8. Dziękuję tym rodzinom, które złożyły już swoje ofiary na AWSD w Szczecinie, które utrzymuje się z ofiar mieszkańców naszej Diecezji.
9. Zamontowaliśmy wczoraj w całym kościele oświetlenie ledowe. Dziękuje za pomoc p. Piotrowi Treczka i Andrzejowi Cysewskiemu.
10. Informujemy, że można zapisywać Msze św. na nowy już rok kalendarzowy.
11. O posprzątanie naszej świątyni na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Gdańskiej. Pamiętajmy zawsze o świeżych kwiatach do naszej świątyni.

Proboszcz
Ks. Mgr lic. Mariusz Matuszak