OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019 r.

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny . Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata w czasie której kończymy w Kościele Katolickim Rok Liturgiczny. Na Mszach św. powierzymy wszystkie małżeństwa i rodziny Chrystusowi Królowi oraz akt osobistego oddania Chrystusowi Królowi, aby królowało prawo Boże. Codziennie po Mszy św. wieczornej nowenna do Chrystusa Króla.
3. Zapraszam we wtorek na Msze św. godz. 18.00 i spotkanie formacyjne po niej młodzież klasy VII i VIII SP i starszych, którzy pragną przygotować się do Sakramentu Bierzmowania.
4. Modlitwa wypominkowa codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zakończona Mszą św. o godz. 18.00 w intencji powierzonych w wypominkach danego dnia zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych kochanych zmarłych cierpiących w czyśćcu.
5. Wypominki roczne, w których będziemy modlili się przez cały rok w II niedzielę miesiąca / od grudnia/ wpisujemy godzinę Mszy św. niedzielnej, na którą najczęściej przychodzimy. Wypominki proszę składać na tacę bądź w zakrystii.
6. W każdą środę od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę intronizacyjną NSPJ jako dziękczynienie za intronizację Chrystusa Króla w naszym mieście. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
7. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne od godz. 20.15, zakończoną błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia i wieczności przed Panem Jezusem.
8. Jak co roku zwracamy się do parafian z prośbą o składanie ofiar na AWSD w Szczecinie. Seminarium, które kształci przyszłych kapłanów utrzymuje się z ofiar wiernych naszej Archidiecezji. Koperty z dowolną ofiarą prosimy składać na tacę bądź w zakrystii. Bóg zapłać za złożone ofiary w imieniu kleryków.
9. Spotkanie formacyjne dla ministrantów i kandydatów w piątek o godz. 16.00. Zapraszam chłopców do służby Panu Jezusowi przy ołtarzu.
10. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Czcibora i Wyzwolenia o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Żółkiewskiego .

Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak