OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11.2018 r.

1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny o bohaterach walczących o wolną Polskę. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. Jutro 11 listopada – 101 -rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza św. za Ojczyznę o godz. 10.30, będziemy modlili się za nasza Umiłowaną Ojczyznę, za wszystkich, którzy oddali życie abyśmy mogli dzisiaj żyć w wolnym kraju. Sukces był wielkim darem od Boga i dziełem wybitnych Polaków. Zapraszam do modlitwy za Ojczyznę.
3. Dzisiaj tzw. Taca remontowa, przeznaczona na zakup i zamontowanie nowego oświetlenia w koło naszego parafialnego kościoła, abyśmy nie musieli w ciemnościach chodzić na procesje fatimskie czy rezurekcję. Bóg zapłać za dar serca wszystkim, którzy troszczą się o upiększenie terenu i naszej świątyni.
4. Modlitwa wypominkowa codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zakończona Mszą św. o godz. 18.00 w intencji powierzonych w wypominkach danego dnia zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych kochanych zmarłych cierpiących w czyśćcu.
5. WYPOMINKI. Zwyczajem wielu parafii wprowadziliśmy oprócz wypominków miesięcznych / listopadowych/ , wypominki roczne, które będziemy modlili się przez cały rok w II niedzielę miesiąca / od grudnia/. W wypominkach listopadowych proszę wpisać dzień tygodnia /od poniedziałku do piątku/, na których będziemy chcieli być i modlić się za swoich zmarłych. W wypominkach rocznych wpisujemy godzinę Mszy św. niedzielnej, na którą najczęściej przychodzimy. Wypominki proszę składać na tacę bądź w zakrystii.
6. W każdą środę od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę intronizacyjną NSPJ jako dziękczynienie za intronizację Chrystusa Króla w naszym mieście. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
7. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne od godz. 20.15, zakończoną błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia i wieczności przed Panem Jezusem.
8. Spotkanie formacyjne dla ministrantów i kandydatów w piątek o godz. 16.00. Zapraszam chłopców do służby Panu Jezusowi przy ołtarzu.
9. Dzisiaj po wszystkim Mszach rozdawane są koperty na AWSD w Szczecinie. Bo zapłać za dar serca w imieniu ks. Rektora i kleryków.
10. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Bogusława i Królowej Jadwigi a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Czcibora i Wyzwolenia.
Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak