OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXX Niedziela Zwykła – 27.10.2019 r.

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny.
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby misji św. i polskich misjonarzy.
3. Nabożeństwo różańcowe do czwartku o godz. 17.30, a po nim Msza św. Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich którzy kochają Matkę Bożą.
4. W piątek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i o godz. 13.00 procesja za zmarłych i Msza św. na cmentarzu na Barnkowie za naszych drogich zmarłych. Zapraszamy do licznego udziału. Msza św. na odrzańskiej g. 12.00
5. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych w domach na Najświętszym Sakramentem. Proszę o zgłaszanie nowych chorych w zakrystii, aby mogli zostać otoczeni opieką duszpasterską. Okazja do spowiedzi od. godz. 17.30.
6. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
7. WYPOMINKI. Kartki na wypominki możemy wziąć ze stolika lub w zakrystii. Zwyczajem wielu parafii w wprowadziliśmy wypominki miesięczne / listopadowe/ i roczne, które będziemy modlili się przez cały rok w II niedzielę miesiąca. W wypominkach listopadowych proszę wpisać dzień tygodnia /od poniedziałku do piątku/, na których będziemy chcieli być i modlić się za swoich zmarłych. W wypominkach rocznych wpisujemy godzinę Mszy św. niedzielnej, na którą najczęściej przychodzimy. Wypominki miesięczne dowolna ofiara, a wypominki roczne 90 zł. z napisem „roczne” Wypominki proszę składać na tacę bądź w zakrystii.
8. W dniach od 1 – 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za naszych zmarłych pod zwykłymi warunkami.
9. W sobotę 2 listopada – DZIEŃ ZADUSZNY – najważniejszy dzień modlitwy za naszych drogich zmarłych cierpiących w czyśćcu. Msze św. będą odprawiane o godz. 12.00 i 18.00 na Barnkowie o godz. 16.30. O godz. 12.00 Msza św. szczególnie dla mężczyzn i I Różaniec Mężczyzn ulicami naszego miasta. Zapraszam mężczyzn i chłopców z różańcami.
10. Modlitwa wypominkowa codziennie od 2 listopada od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 zakończona Mszą św. o godz. 18.00 w intencji powierzonych w wypominkach danego dnia zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych kochanych zmarłych cierpiących w czyśćcu.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę i ofiarowane świeże kwiaty mieszkańcom ul. Kościuszki a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Wilsona. Proszę o ofiarowywanie chryzantem.

Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak