OGŁOSZENIA I INTENCJE – XXVII Niedziela Zwykła – 6.10.2019 r.

1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej. Dzisiaj niedziela adoracyjna.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie całego dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Chrystusa Króla dla naszego miasta Chojny grupie intronizacyjnej, wszystkim dobrym ludziom którzy uporządkowali cały teren koło plebanii, strażakom za namioty i ławki, ks. Pawłowi za przygotowanie wraz z ministrantami całej liturgii, wszystkim delegacją reprezentującym stany naszego miasta, organistce, chórowi i wszystkim innym którzy ofiarowali swój czas i ofiary. Dziękuje p. Ewelinie Tołłoczko za namalowanie do naszej świątyni obrazu Chrystusa Króla. Dziękuję za bardzo liczny, pobożny i rozmodlony udział w uroczystości Intronizacji Najświętszego Serca Króla królów i Pana panów. O. Waldemar powiedział że była to najpiękniejsza intronizacja jaką prowadził w Polsce.
3. W poniedziałek przypada wspomnienie MB Różańcowej. Na godz. 17.30 zapraszam wszystkich parafian a szczególnie wszystkich fundatorów kaplic różańcowych do Ogrodu Różańcowego pod figurę MB Różańcowej. W imieniu ks. Abpa dokonam poświęcenia figury MB i kaplic różańcowych a później odmówimy pierwszy wspólny różaniec. Na Mszy św. poświęcenie różańców, szczególnie dla dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszam.
4. Za tydzień obchodzimy w całej Polsce Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Jest to dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i zbiórki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, na stypendia dla uzdolnionej a biednej młodzieży.
5. Rozpoczęliśmy miesiąc poświęcony MB Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, a po nim Msza św. Zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św., młodzież do bierzmowania i wszystkich którzy kochają Matkę Bożą.
6. Dzieci klas I, II i III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 12.00.
7. W środę od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę intronizacyjną Najświętszego Serca Chrystusa Króla . O 17.30 Różaniec a godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św. Proszę przez cały tydzień o przynoszenie karteczek z prośbami do MB Nieustającej Pomocy.
8. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu zakończoną błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia życia.
9. W każdą niedzielę o godz. 10.30 Msza św. młodzieżowa, na którą szczególnie zapraszamy młodzież klas VI, VII i VIII SP przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz młodzież starsza. Młodzieży przypominamy o różańcu i systematycznej spowiedzi.
10. W przyszłą niedzielę 13.X ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu. W tym dniu różaniec będzie po Mszy św. o godz. 18.00. Czuwanie do godz. 21.00 zakończone procesją ze świecami i Apelem Jasnogórskim.
11. Za tydzień ostatnie Wypominki Roczne za naszych drogich zmarłych oraz tzw. Taca Remontowa przeznaczona na dokończenie ogrodu różańcowego i odnowione drugie drzwi wejściowe do kościoła. Po niedzieli rozpoczniemy już renowacje drzwi do zakrystii. Bóg zapłać za każdą ofiarę i każdy dar serca.
12. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę i ofiarowane świeże kwiaty mieszkańcom ul. Roosevelta a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Demokracji.

Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak

INTENCJE MSZALNE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10.2019
7.30 + Oskar Mróz ( 7 greg.)
9.00 + Edward Zbróg ( 3 r. śm.)
10.30 + Lidia ( 2 r. śm.), Wacław, Rozalia, Agata, Helena, Stanisław, Antoni, Stefan
12.00 + Teresa, Jan Umeccy, Tadeusz Kotecki, Karol, zm. z r. Chodkiewicz i Szmuc
18.00 + Julia, Kazimierz Pośniak, zm. z r. Kapel

PONIEDZIAŁEK 07.10.2019
18.00 + Oskar Mróz ( 8 greg.)
18.00 ku czci Ducha Świętego

WTOREK 08.10.2019
18.00 + Oskar Mróz ( 9 greg.)
18.00 + tata Stanisław

ŚRODA 09.10.2019
16.30 + Lucyna Kadłubek – miesiąc po pogrzebie
18.00 + Oskar Mróz ( 10 greg.)

CZWARTEK 10.10.2019
18.00 + Oskar Mróz ( 11 greg.)
18.00 + Jan ( 25 r. śm.), Cezary

PIĄTEK 11.10.2019
18.00 + Oskar Mróz ( 12 greg.)
18.00 + Katarzyna Domańska – miesiąc po pogrzebie

SOBOTA 12.10.2019
17.00 + Oskar Mróz ( 13 greg.)
18.00 o Boże błog. dla grupy AA „ŚWIT” w Chojnie z ok. 23 r. promocji ruchu trzeźwościowego
18.00 + Mieczysław ( 7 r. śm.), Cezary, Wacława i dusze cierpiące w czyśćcu

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019
7.30 + Oskar Mróz ( 14 greg.)
9.00 + Antoni Kamieniecki ( 4 r. śm.), Adela, Krzysztof
10.30 + Michał Kuflowski –urodzinowo – imieninowa
12.00 dz – bł w 36 r. ślubu Bogumiły i Andrzeja Michalczyszyn
18.00 + Edward Barylski – w dniu imienin