OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2019 r.

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 5 zł. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. Dzieci klas I, II i III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00. Rodziców proszę o zapisywanie dzieci do I Komunii św. a młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę św. o godz. 10.30.
3. W każdą środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę przygotowującą naszą parafię i całe miasto do intronizacji Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów, która odbędzie w środę 2 października o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. Abpa Andrzeja Dzięgi. Zapraszam mieszkańców całego miasta i okolic na tą wyjątkową uroczystość.
4. Rekolekcje intronizacyjne dla mieszkańców Chojny i okolic odbędą się od przyszłej niedzieli 29.09 na wszystkich Mszach św. do środy 2.10. Już dzisiaj zaplanujmy sobie na nie czas. Program w gablocie parafialnej, w różnych częściach miasta oraz w internecie. Plan rekolekcji..!!!!!
5. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu zakończoną błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Adoracja będzie poświęcona w intencji intronizacji Chrystusa Króla w naszym mieście. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia.
6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, płynące od Jezusa Miłosiernego.
7. Dziękuję wszystkim, którzy bezinteresownie pomagają przy parafii. W tym tygodniu zostały dokonane nasadzenia kwiatów i krzewów w ogrodzie różańcowym, posiana trawa przy drodze krzyżowej i zamontowana tablica informacyjna o różańcu oraz rozplantowana ziemia. Dziękuję wszystkim, którzy swoimi ofiarami i poświęconym swoim czasem wspierają to wielkie dzieło. Zapraszam do zwiedzania ogrodu różańcowego.
8. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszki na organizację uroczystości Intronizacji Chrystusa Króla Chojny. Bóg zapłać za wsparcie.
9. Chętnych, którzy chcieliby upiec ciasta na 2.10 na intronizacje, aby poczęstować wszystkich gości proszę o zgłaszanie się do ks. Proboszcza.
10. Zbiórka dla lektorów, ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 14.00 w celu omówienia liturgii na intronizację Chrystusa Króla.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę, ofiarowane kwiaty mieszkańcom ul. Pływackiej a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Łyżwiarskiej. Pamiętajmy o świeżych kwiatach do kościoła na niedzielę.
Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak