OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019 r.

 

1. Jest do nabycia w zakrystii prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. Dzieci klas I, II i III przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00. Rodziców proszę o zapisywanie dzieci do I Komunii św.
3. W każdą środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę przygotowującą naszą parafię i całe miasto do intronizacji Serca Pana Jezusa, która odbędzie w środę 2 października o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. Abpa Andrzeja Dzięgi.
4. Rekolekcje intronizacyjne dla mieszkańców Chojny odbędą się od niedzieli 29.09 do 2.10. Już dzisiaj zaplanujmy sobie na nie czas. Program w gablocie parafialnej, w różnych częściach miasta oraz w internecie.
5. We wtorek na godz. 18.00 zapraszam na Msze i spotkanie formacyjne dzieci przygotowujące się do I Rocznicy Komunii św. wraz rodzicami.
6. W środę na godz. 18.00 zapraszam na Msze i spotkanie formacyjne dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
7. W czwartek na Msze św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne zapraszam młodzież Klasy VII i VIII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
8. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu zakończoną błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia.
9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, płynące od Jezusa Miłosiernego.
10. Dziękuję za liczny i pobożny udział w piątkowym nabożeństwie fatimskim oraz w sobotniej modlitwie „Polska pod krzyżem”. To piękne świadectwo wiary w żywego Boga
11. Dziękuję dobrym ludziom, którzy w tym tygodniu wygładzili i pomalowali wnętrza wszystkich 34 kapliczek i zrobili opaski z polbruku koło nich. W tym tygodniu będą już montowane obrazy do wszystkich kaplic oraz nasadzenia drzew, krzewów i kwiatów. Dziękuję ze ofiary składane na ogród różańcowy.
12. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę, ofiarowane kwiaty mieszkańcom ul. Willowej a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Pływackiej. Pamiętajmy o świeżych kwiatach do kościoła na niedzielę.

Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak