OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Zwykła – 10.02.2019 r.

1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. Jutro 11.02 przypada Światowy Dzień Chorego – MB z Lourdes. Msze św. z namaszczeniem chorych o godz. 18.00. Proszę o przywiezienie chorych i starców z całej parafii. Będziemy prosili o zdrowie ciała i duszy przez wstawiennictwo MB z Lourdes. Proszę przynieść mały kieliszek, będzie można otrzymać łyk wody z cudownego źródełka z Lourdes.
3. Dzisiaj II niedziela miesiąca po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych oraz taca remontowa przeznaczona na prowadzone prace remontowe i upiększanie naszej świątyni.
4. W każdą środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę przygotowującą naszą parafię i całe miasto do intronizacji Serca Pana Jezusa. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
5. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne połączona z modlitwą wstawienniczą i uwielbieniem Jezusa, zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia i wieczności przed Panem Jezusem.
6. We wtorek na godz. 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
7. W środę na godz. 18.00 zapraszamy na Msze i spotkanie formacyjne dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
8. W ramach ewangelizacji parafii, po każdej Mszy świętej możemy przy wyjściu wziąć fragment Pisma Świętego i czasopismo „Dobre Nowiny”.
9. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Kościuszki a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Wilsona.
Proboszcz
Ks. Mariusz Matuszak