OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Zwykła – 3.02.2019 r.

1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna od godz. 13.00 do 18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy za nasze rodziny i całą parafię.
2. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
3. W poniedziałek 11.02 przypada Światowy Dzień Chorego – MB z Lourdes. Msze św. z namaszczeniem chorych. Proszę o przywiezienie chorych i starców z całej parafii. Będziemy prosili o zdrowie ciała i duszy przez wstawiennictwo MB z Lourdes. Proszę przynieść mały kieliszek, będzie można otrzymać łyk wody z cudownego źródełka z Lourdes.
4. W przyszłą II niedzielę miesiąca po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych oraz taca remontowa przeznaczona na prowadzone prace remontowe i upiększanie naszej świątyni.
5. Dziękuję za pomoc w rozebraniu choinek, szopki i dekoracji bożonarodzeniowej w naszych świątyniach. Bóg zapłać za poświęcony czas.
6. Dzisiaj po wszystkich mszach św. zbieramy do puszki ofiary na zakony klauzurowe, które modlą się codziennie za nas . Bóg zapłać za dar serca.
7. W każdą środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę przygotowującą naszą parafię i całe miasto do intronizacji Serca Pana Jezusa. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
8. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne połączona z modlitwą wstawienniczą i uwielbieniem Jezusa, zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia i wieczności przed Panem Jezusem.
9. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego i błogosławionego wypoczynku podczas ferii zimowych.
10. W ramach ewangelizacji parafii, po każdej Mszy świętej możemy przy wyjściu wziąć fragment Pisma Świętego i czasopismo „Dobre Nowiny”.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Kościuszki /parzyste/ a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Kościuszki / nieparzyste/.
Proboszcz
Ks. Mariusz Matuszak