OGŁOSZENIA I INTENCJE – II Niedziela Zwykła – 20.01.2019 r.

1. Trwamy w tygodniu modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: „ Aby byli jedno w Twoim ręku”.
2. Dziękuję wszystkim parafianom za życzenia i okazaną życzliwość z okazji moich wczorajszych imienin.
3. W poniedziałek obchodzimy dzień babci a we wtorek dzień dziadka. Pamiętajmy o okazywaniu im życzliwości, miłości i modlitwie za nich.
4. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
5. W czwartek zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską zw. Kolędą. Dziękuję za piękne przygotowanie domów, stołów i całej rodziny na to szczególne wydarzenie. Dziękują za bardzo życzliwe przyjęcie i wspólną modlitwę całej rodziny o błogosławieństwo na nowy rok. Niech Dobry Bóg błogosławi i chroni od zła te wszystkie rodziny, które otworzyły swoje serca i drzwi swoich mieszkań dla Boga. Bóg zapłać założone ofiary na potrzeby diecezji i parafii.
6. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym roku, swoimi ofiarami i pracą wspierali inicjatywy przy naszym kościele parafialnym i terenie parafialnym. Niech dobry Bóg im w życiu błogosławi i darzy zdrowiem na Nowy Rok.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask bożych.
8. W każdą środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę przygotowującą naszą parafię i całe miasto do intronizacji Serca Pana Jezusa. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i po niej Msza św.
9. W każdy piątek o godz. 18.00 Msza św. o żywą wiarę i uzdrowienie. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne połączona z modlitwą wstawienniczą i uwielbieniem Jezusa , zakończona błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia i wieczności przed Panem Jezusem.
10. W naszej parafii, w czasie ogłoszeń roznoszone są karteczki z fragmentem Pisma Świętego, aby lepiej poznać Boga i żyć Jego nauką.
11. Przypominamy wszystkim parafianom, że aby być ojcem czy matką chrzestną trzeba być w łączności z Kościołem katolickim oraz wierzącym i praktykującym katolikiem, czy uczęszczać na niedzielną Mszę św. w swojej parafii.
12. Jak co roku zwracamy się do parafian z prośbą o składanie ofiar AWSD w Szczecinie. Seminarium, które kształci przyszłych kapłanów utrzymuje się z ofiar wiernych naszej Archidiecezji. Koperty z dowolną ofiarą prosimy składać na tacę bądź w zakrystii. Bóg zapłać za złożone ofiary w imieniu kleryków i ks. Rektora.
13. Można zapisywać Msze św. na nowy już rok kalendarzowy.
14. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedziele mieszkańcom ul. Roosevelta a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Demokracji.
Proboszcz
Ks. Mgr lic. Mariusz Matuszak

INTENCJE MSZALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA 20.01.2019
7.30 + Henryka i Marian Szurgocińscy, oraz zm. z rodz. Szurgocińskich, Budników i Wolkich
9.00 w int. ks. Proboszcza – imieninowa
10.30 w int. ks. Proboszcza – imieninowa
12.00 + Małgorzata Grabowska – Polek, Robert, Leszek i rodzice obojga stron
18.00 dz – bł o zdrowie i potrzebne łaski dla Wiesława z okazji urodzin

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019
18.00 + Cezary

WTOREK 22.01.2019
18.00 o zdrowie i Boże błog. dla Krzysztofa przed operacją

ŚRODA 23.01.2019
16.30
18.00 w int. dusz cierpiących w czyśćcu

CZWARTEK 24.01.2019
18.00

PIĄTEK 25.01.2019
18.00 + Antoni Żarkowski ( 17 r. śm.)

SOBOTA 26.01.2019
18.00 + Tomasz – urodzinowa, Jan, Cezary i zm. z rodziny

III NIEDZIELA ZWYKŁA 27.01.2019
7.30
9.00 + Zygmunt Okoński ( 17 r. śm.)
10.30 + Stefania i Michał Miler
12.00 + Andrzej, Genowefa, Józef Śniechowscy, Maria, Wacław, Ignacy Pietruszka
18.00 + Cecylia Dereń ( 9 r. śm.), Karolina, Józef, Józefa, Tomasz