OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIII Niedziela Zwykła – 1.07.2018

1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. Dziękujemy ks. Sławomirowi Kostrzewie za głoszone dzisiaj Słowo Boże o współczesnych zagrożeniach dla dzieci i młodzieży. Bóg zapłać.
3. Bóg zapłać za ofiary złożone na letni wypoczynek dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią w ramach: „ Wakacyjna Akcja Caritas”.
4. Dziękuję wszystkim troszczącym się i pomagającym w tym tygodniu w naszej parafii. Niech dobry Bóg im w życiu błogosławi.
5. Dzisiaj niedziela adoracyjna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.00 do 18.00.
6. Za tydzień po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych. Taca remontowa przeznaczona na upiększanie naszej świątyni i prowadzone przy parafii prace remontowe. Bóg zapłać za dar serca.
7. Dziękuje wszystkim, którzy w minionym miesiącu uczestniczyli w nabożeństwach do Serca Pana Jezusa.
8. W każdą środę od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę przygotowującą naszą parafię i całe miasto do intronizacji Serca Pana Jezusa.
9. W każdy piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez naszych organistów i chór. Przed 21.00 błogosławieństwo i Apel Jasnogórski. Zapraszam do modlitwy i przemyślenia swego życia w ciszy.
10. W tym tygodniu I-szy piątek i sobota miesiąca. Odpowiednie nabożeństwa po Mszy św. wieczornej.
11. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.
12. Ks. Paweł na cały miesiąc lipiec wyjeżdża na urlop. Życzymy ks. Pawłowi dobrego wypoczynku.
13. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 – 17.00.
14. Dzieciom i młodzieży życzę dobrego i bożego wypoczynku w okresie wakacyjnym. Wychowujmy dzieci, aby pamiętały o modlitwie i niedzielnej Mszy św. podczas wakacji.
15. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Żółkiewskiego a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Słowiańskiej.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Haciło Łukasz zam. w Chojnie ul. Teligi 5 ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Łyczakowską Kamilą zam. w Chojnie.
Stawicki Wojciech zam. w Szczecinie ul. Nieduża 16/2 ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Żywicką Katarzyną zam. w Chojnie.
Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak