OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Wielkiego Postu – 4.03.2018 r.

1. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
2. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna. Wystawienie Najświętszego po Mszy św. o godz. 12.00 – 18.00.
3. Czas Wielkiego Postu to czas zadumy i refleksji nad swoim życiem, czas nawrócenia swojego serca do Boga.
4. Nabożeństwa wielkopostne: w piątek droga krzyżowa o godz. 17.30 a po niej Msza święta, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszam wszystkich wiernych a szczególnie młodzież, Dzieci komunijne i rocznicowe. Ofiary składane po drodze krzyżowej i Gorzkich Żalach przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu i dekorację Grobu. Bóg zapłać.
5. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych rozprowadzane są baranki i wielkanocne świece Caritas na stół wielkanocny.
6. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Po wszystkich Mszach św. wypominki roczne za naszych drogich zmarłych i taca remontowa na prowadzone w parafii prace remontowe.
7. W okresie Wielkiego Postu przygotowując się do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę zapraszam w każdy piątek na godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
8. Przez cały Wieki Post w każdy piątek po Mszy św. wieczornej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Zapraszam do modlitwy i nawrócenia naszych serc do Boga.
9. Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii i prowadzone prace. Niech Dobry Bóg wszystkim ofiarodawcą w życiu błogosławi.
10. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszki dla polskich misjonarzy pracujących w rożnych zakątkach świata.
11. Dziękuję wszystkim za udział w rekolekcjach wielkopostnych, za spowiedzi i odnowione przyrzeczenia małżeńskie. Niech Bóg przemieni wasze życie.
12. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedzielę mieszkańcom ul. Owocowej 36-65 a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Orzechowej.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Czyżewski Rafał zam. w Szczecinie, ul. M. Konopnickiej 34 ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Ilińczyk Katarzyną zam. w Chojnie ul. Barnkowo 43.
Kuras Krzysztof zam. w Chojnie ul. Ogrodowa 9/3 ma zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński z Worona Małgorzatą, zam. w Chojnie ul. Ogrodowa 9/3.
Proboszcz
Ks. mgr lic. Mariusz Matuszak