OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Zwykła – 21.01.2018 r.

1. Trwamy w tygodniu modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: „ Aby byli jedno w Twoim ręku”.
2. Dziękuję wszystkim parafianom za życzenia i okazaną życzliwość z okazji moich imienin.
3. Dzisiaj obchodzimy dzień babci a jutro dzień dziadka. Pamiętajmy o okazywaniu im życzliwości, miłości i modlitwie za nich.
4. Jest do nabycia prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcam do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy religijnej.
5. W czwartek zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską zw. Kolędą. Dziękuję za piękne przygotowanie domów, stołów i całej rodziny na to szczególne wydarzenie. Dziękują za bardzo życzliwe przyjęcie i wspólną modlitwę całej rodziny o błogosławieństwo na nowy rok. Niech Dobry Bóg błogosławi i chroni od zła te wszystkie rodziny, które otworzyły swoje serca i drzwi swoich mieszkań dla Boga. Bóg zapłać założone ofiary na potrzeby diecezji i parafii.
6. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym roku, swoimi ofiarami i pracą wspierali inicjatywy przy naszym kościele parafialnym i terenie parafialnym. Niech dobry Bóg im w życiu błogosławi i darzy zdrowiem na Nowy Rok.
7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask bożych.
8. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego i błogosławionego wypoczynku podczas ferii zimowych.
9. W piątek o godz. 18.00 Msza św. połączona z nabożeństwem uzdrowienia i uwielbienia. Serdecznie zapraszam.
10. W naszej parafii, po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła możemy wziąć fragment Pisma Świętego, aby lepiej poznać Boga i żyć Jego nauką.
11. Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania przypominamy o obowiązku niedzielnej Mszy św. i comiesięcznej spowiedzi oraz że przygotowanie do sakramentów odbywa się tylko w parafii zamieszkania a nie w szkole…!!!!!!!!!!!!!!
12. Dziękuję za sprzątanie kościoła na niedziele mieszkańcom ul. Owocowej /1-10 / a o posprzątanie na przyszłą niedzielę proszę mieszkańców ul. Owocowej / 13 -21 /.

Proboszcz
Ks. Mgr lic. Mariusz Matuszak